Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Huawei MateBook (D14 2020)...

A Huawei MateBook (D14 2020) mennyire jó? Mit érdemes figyelni választásnál?

Figyelt kérdés

Nézem nagyon a laptopokat,mert már jó lenne egy saját,de tanácstalan vagyok már régebb óta.


Nem nagy célokra kéne,csak majd egyetemre tanulásra,film/sorozatnézésre,képszerkesztésre,mert azt is ki szeretném próbálni,meg igazából alap dolgokra..a lényeg,hogy pár hónap után,úgy hogy figyelve lesz rá,ne legyen problémája,mert nem lenne rossz,ha legalább 3-4 évig jó lenne.


Nem tudom a processzoron,az SSD kapacitáson,és a memórián (meg nekem,hogy legyen rajta Windows) mit kéne figyelembe venni😬 Mert a grafikánál sem tudom,hogy melyik a jobb😕



2021. febr. 24. 13:42
 1/1 anonim válasza:
100%
Grafikai célból mindenképpen dedikált videokártyával rendelkező notebookot keresnék, ha komolyabban szeretnél foglalkozni vele. Átlalános felhasználáshoz böngészéshez, filmezéshez stb bőven megfelel integrált videokártya is, de ha picit komolyabban szeretnél foglalozni grafikával, akkor mindneképpen ajánlok dedikált videokártyás gépet
2021. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!