Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem fogadja el az eredeti...

Nem fogadja el az eredeti vadonatúj patronokat a nyomtató! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy tegnap vettem a nyomtatómba egy teljes patron szettet (epson) és az a helyzet hogy nem akarja elfogadni azt írja, hogy ink cardridges not recognized. Kivettem beraktam a régit és annál is ezt írta. Annyi érdekes dolog van ebben hogy ha egyesével rakom bele akkor elfogadja egészen addig míg mind a négy bele nem kerül. Azt mondták hogy kicserélik a patront ha megvan a blokk viszont én sosem rakom el tehát az ott maradt a pénztárnál. És megmondom az őszintét nincs kedvem kidobni még 17000ft-ot patronra. Tehát a lényeges kérdés az lenne hogy meg lehet-e oldani bárhogyan hogy elfogadja? Esetleg szofveresen átírni valami chippelni vagy bármi csak jó legyen. Ezelőtt kitűnően működött! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2021. febr. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyszer volt olyan, hogy egy patron nem működött, akkor az volt a szerencsém, hogy a blokk megvolt, addig én sem tettem el, így kicserélték. Azóta mindig elrakom. Szerintem nem jó valamelyik azokból, nem fogsz tudni mit kezdeni vele.
2021. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk még azt megnézheted, hogy a patron tartó nem-e festékes, koszos, ilyesmi, hátha csak nem érintkezik valami.
2021. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nincs meg a blokk, még jelezheted a problémád, lehet hogy meg tudják oldani.

[link]

2021. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!