Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vajon melyik laptop lenne...

Vajon melyik laptop lenne használható ezek közül?

Figyelt kérdés

Ma reggel a padláson találtam ezeket, mindeggyik bekapcsol, működőképes, és az a vicc, hogy ki se voltak bontva a dobozból. Megkérdeztem a szüleimet, hogy ezek miért vannak ott, apám azt mondta, hogy még régebben a munkahelyéről kapta, de nem használta egyiket sem, nekem adta mind a hármat.

Típusok:

HP Compaq 6710b

HP Compaq 6720s

HP Compaq 6720t mobile thin client

HP


Most amúgy is laptopot szerettem volna venni, de ha ezek közül valamelyik használható lenne napi szinten, akkor nem vennék.


2021. febr. 26. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10

Komolyan volt neked is ilyen? Hát nem gondoltam volna, hogy ennyire ócska. Valszeg akkor ezért nem volt használva.

2021. febr. 26. 21:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2021. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!