Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használható netbook/notebook...

Használható netbook/notebook ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és olyan kellene, amellyel képes vagyok gyorsan keresni interneten, illetve akár szöveget szerkeszteni. A memória minél nagyobb legyen, illetve a RAM is lehetőleg 4GB. A keret 50.000-60.000Ft maximum.

2018. ápr. 14. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Még a duplája is kevés egy normális laptopért...ennyiért max használtan valami.
2018. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60000ftért van használt dell vagy hp régi i5 processzoru 4gb ram üzleti laptop
2018. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Még a duplája is kevés egy normális laptopért...ennyiért max használtan valami."

Én kb. 100 ezer körül vettem 3 éve laptopot újként és rendkívül bevált. Én is a fenti dolgokra használom + szoftverfejlesztésre.

De ilyen árkategóriában én is használton gondolkoznék.

Netezés nem CPU intenzív dolog, egy 10 000 - 15 000 ft körüli SSD viszont jelentősen tudja javítani a gyorsaságérzetedet.

2018. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahogy így olvasgattam, teszteket nézegettem, nem is lenne fontos a legalább 4GB RAM, illetve a tárhely kérdés sem. SD kártyával vagy pendrive-val az is orvosolható.

Szóval, konkrét típusokra gondolnék, vagy márkára, amivel nem foghatok mellé.

Még egyszer kiemelném, hogy netezésre, Adobe, Word és PowerPoint anyagok olvasására és ezek nyomtatására kellene a netbook.

Van laptopom, jó is, csak az aksi drága lenne bele, mert sajnos nem bír ki 1 óránál többet...

2018. ápr. 17. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Acer nagyon bevált eddig. A HP meg nagyon nem. Barátnőmnek és nekem is volt. Mindkettőben hibásodott meg valami az első 5 évben...
2018. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!