Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ez a fényképező:...

Milyen ez a fényképező: Vivitar Vivicam 8400?

Figyelt kérdés
jó/rossz véleményeket várok...
2008. dec. 3. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
rossz
2008. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

miért rossz?

árban nem rosssz mert 11000 ftért vettem, új, 8 mpixeles, de csak jövő 7en kapom meg mert postán jön.

2008. dec. 4. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a megapixel számít. Egy vga képet is lehet 8 megapixelre interpolálni. Ami számít az optika, illetve az érzékelő, ezeknek viszont nem állnak benne a helyzet magaslatán, sajnos ezért a 11000 elég pofátlan lehúzás :( próbáld meg eladni, és valamilyen használtat venni kicsit többért.
2008. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ennél a fényképezőnél nem láttam sehol sem, hogy interpolált lenne, de lehet, hogy az, eléggé olcsó volt...

normális leírást nem találtam róla, csak ezt a googleval:

First to all, It is cheap. A 8megapixel digital camera is under 200bucks and the high resolution.What you still want from this price. The photo quality is good. Even at night or inside the room, the image is still sharp. The flash is good.And the menu is easy to use. I bought 2 of it.My grandmother can handle it easily. It is not the top camera,but it is a good camera for gift or just for daily family photo. Highly recommend as a gift.

2008. dec. 5. 15:27
 5/6 A kérdező kommentje:

6.6 MP - using hardware interpolation ilyet láttam......

de ez zavar:

Light Sensitivity: ISO 100, ISO 200, ISO 50, ISO auto

régi fényképezőmön az ISO 800as volt... ez számít?

2008. dec. 5. 15:38
 6/6 A kérdező kommentje:

télleg szar voltt, el is adtam 2xannyiért mint amennyiért vettem :P

üzletpolitika :D

2008. dec. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!