Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg nem épít be a Panasoni...

Tényleg nem épít be a Panasonic egy vezeték nélküli telefonjába billentyűzet zárat ?

Figyelt kérdés
Ez akkor hatalmas elektronikai probléma lenne ? Megint csak találomra vettem egy készüléket és ezzel szembesültem, hogy munka közben nem tudom zsebre vágni, mert össze vissza lenyomódnak a gombok. Oltári nagyot csalódtam a Panasonic-ban.

2021. márc. 2. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Elektronikai probléma biztos nem, max szoftveres.
2021. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az okostelefonjaiban van, a nyomógombos telefonban nem tudom, miért nincs.
2021. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem épít be a Panasonic "

Amikor elolvastad a kezelési útmutatót, azt írták benne, hogy nincs ilyen funkciója?

2021. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél kedves írd meg nekünk, hogy melyik modellről van szó, hogy megnézhessük, valóban nincs-e billentyűzár.
2021. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"találomra vettem egy készüléket"

És nem nézte meg, hogy rendelkezik-e azzal a funkcióval amit szeretne.

2021. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A használati utasításban nincs benne, hogy lenne billentyűzet zár. Igazság szerint nem is kerestem , mert annyira alap funkciónak számít. Egy gépkocsinál sem keresi senki, hogy van e hátramenet benne. Nem akartam elhinni, hogy kihagyták a telefonból ezt a funkciót, hisz alapvetően befolyásolja a használhatóságot. Ez nem lehet extra (kényelmi) funkció. Ha háttérvilágítást ír, akkor senki sem vitatná, hogy az emberi szem számára látható fénynek kell lennie és nem pedig infravörös fény. Aztán a neten keresgélve a Media Markt oldalán jelezték, hogy nincs ilyen funkciója. Gondolom sokan visszavitték a készüléket emiatt.


A típus: KX-TGB210 HG és feltételezem a sorozat többi tagjában sincs.

2021. márc. 2. 13:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy korábbi valamilyen kínai csodában is ugyanúgy volt billentyűzár. Abban meg olyan dolog hiányzott, hogy ha valaki hívott és nem vettem fel, akkor megőrizte a hívó fél számát, hogy vissza tudjam hívni, de ha már felvettem, akkor soha többé nem tudtam visszakeresni a hívó fél számát. Az se volt semmi.
2021. márc. 2. 13:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Be kell vezetni a hordozható telefonoknál a "zsebi" vagy "nem zsebi" telefon" kifejezést. :)
2021. márc. 2. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

" Egy gépkocsinál sem keresi senki, hogy van e hátramenet benne."

Szerinted. Az enyémben a belsőégésű motor és a kerekek közt nincs hátrameneti kapcsolat.

Autót se vegyél.

2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az adott modell kézikönyvében nem szerepel a billentyűzár.

Ha vásárlás előtt meggyőződsz róla, nem ér meglepetés.

Hozzáteszem, az én más gyártmányú hasonló cordless készülékemen sincs.

De én nem is úgy vettem meg, hogy számítottam rá látatlanban hogy van. Elolvastam a leírást, és megnéztem, hogy a számomra fontos dolgokat tudja.

Persze, megértjük, nincs időd olvasni.

Legközelebb vásárlás előtt kérdezz, mi elolvassuk neked.

Erre meg húzz egy WC papír gurigát a gombokra.

2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!