Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes-e USA-ban laptopot venni?

Érdemes-e USA-ban laptopot venni?

Figyelt kérdés

2 évet töltök az usában. Szükségem lenne egy laptopra. Egy 2016-os MacBook Pro-ra gondoltam. Nagyon olcsó, és akinek van, még 2021-ben is ajánlja.

Otthon ez használtan sokszor drágább, mint itt raktárból.

Nem kell semmi különös dolgra. Ügyek intézése, film, néha videók vágás (semmi komoly). Fontos szempont viszont, hogy kicsi es könnyű legyen, mert sokat utazom.

Az lenne a kérdésem, hogy pl billentyűzet miatt érdemes-e megvenni? Vagy egyáltalán érdemes-e? Billentyűzetet át lehet “alakítani”?



2021. jan. 28. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha esetleg elkoltozol az országból akkor bajos lehet a garancia, de ettől függetlenül lényegesen olcsóbbak az elektronikai cuccok mint itthon
2021. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, de én inkább az új MacBook Pro-t venném M1-el.
2021. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, neztem az újakat is, de nincs szükségem igazából egy ennyivel dragabb/jobb gépre. Tenyleg csak nagyon alap dolgokhoz kell, ahhoz szerintem elég ez is.
2021. jan. 28. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy, hogy kinn mennyi az alap Air, de az M1-el pl. azon is tudsz bőven videót vágni, akárcsak a Pro-n
2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tenyleg csak nagyon alap dolgokhoz kell"

ahhoz az új M1-es Air is kiváló.

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igaz!
2021. jan. 29. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a gari meg 1 év.

utána úgyis fizetni kel ha bedglik...


és ez egy 5 évvel fiatalabb technika!

lehet, hogy az akkumulátor csal egy fekete valami, de az is 5 évvel fiatalabb!!

újabb gyártástechnológia és nem állt évekig a polcon eladatlanul...

2021. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri megvenni új gépként.
2021. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!