Wishről okosóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tönkrement az okosórám és most nem akartam 30-100.000 forintot kiadni egy újra, ezért arra gondoltam, hogy átmenetileg rendelnék a Wishről egyet, 3000 forint értékben.


Nyilván nem fogja sokáig bírni, de ha számolja a lépést, edzést, méri a pulzust az most egy darabig bőven jó lenne.


Rendeltetek már onnan ilyesmit? Mennyire működnek, valóban olyan jók mint ahogy azt a hozzászólásokban lehet olvasni?


2021. márc. 4. 09:34
1 2 3
 11/22 Wadmalac ***** válasza:
0%

A wish-en sem minden xar. De én is jobban bízok az Aliexpresszben. Ott is futottam bele hibás termékbe, de azonnal vissza is fizették.


Egyértelmű, hogy egy 5 rugós okosóra nem tud annyit, mint egy százezres. Igény szerint vagy jó, vagy nem.

A magyarországi online shopokban ugyanezt kapod kétszer-háromszor ennyiért és ha xar, hetekig balhézhatsz a pénzedért. Alin egy kétsoros reklamáció egy fotóval, két kattintás és jön vissza a pénz.

2021. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ezt az Aliexpresses dolgot megnézem, bár ugyanennyiért lehet itthon is kapni, de jókat írtok és az oldalon is jónak tűnik.


10! Szálljunk már le a témáról, ha annyi pénzem lesz, hogy nem tudok vele mit kezdeni akkor befektetem vagy bevarrom a párnába, vagy hülyesegeket veszek, de nem kértem pénügyi tanácsokat.

2021. márc. 4. 13:39
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

te tényleg funkcionális analfabéta vagy... :D

mindegy... rendelj vackot!

2021. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Csodát nem várok egyiktől sem, csak megvárnám amíg kimegy egy szolgáltatónál egy készüléktörlesztő és ahelyett akartam majd az órát, addig pedig áthidaló megoldásként gondoltam egy olcsóbbat.
2021. márc. 4. 13:41
 15/22 A kérdező kommentje:
13, te szerintem fogyatékos vagy. Örülök neki, hogy tanultál egy új szót, most tanuld meg befogni a pofádat is ha hülyeségeket beszélsz. Rajtad kívül mindenki megértette mit szeretnék.
2021. márc. 4. 13:44
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

te meg azt nem érted meg hogy én mit szerenék!

ne rendelj a wishről okosórát!

csak csalódás lesz a vége!

2021. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Wadmalac ***** válasza:
36%

#13: Minimum 5 éve rendelek kismillió dolgot kintről és 99%-ban az jön, amit vártam, olyan, amit vártam, ami meg nem olyan, azt visszafizetik.

Le lett írva, mire számítson.

A véleményedből látható, hogy sosem rendeltél Kínából semmit, úgyhogy ne akard már jobban tudni, mi jön onnan.

2021. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17! Ne veszekedj vele, teljesen felesleges, nem fogja fel. Én is rengeteg mindent rendeltem már a Wishről, de okosórát pl még nem. Ezért kérdeztem. És mivel az értelmes emberek egyöntetű véleménye az volt, hogy onnan inkább ne, így megnézem máshol.
2021. márc. 4. 13:56
 19/22 Wadmalac ***** válasza:
50%

Ha Android Wear OS kell, amit tudsz appozni, akkor ne, olyan ott nincs.

Full androidos hatalmas tégla van, de az tényleg xar, az oprendszerhez gyenge a hardvere, akadós vacak, android 6-7 oprendszerrel.

Samsung Tizen mégy annyira sem.


Illetve van eredeti Samsung, Huawei meg Xiaomi is, de azok nagyjából annyiért, mint itt. Azt nem érdemes onnan.

2021. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Wadmalac ***** válasza:

Wishen már láttam sok hamisítványt. Alin még nem.

Senkinek nem éri meg csalni, mert a reklamációk alapján kidobják az oldalról és akkor volt üzlet, nincs üzlet.

2021. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!