Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni az okosórákr...

Mit érdemes tudni az okosórákról, mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A közeljövőben szeretnék venni egy okosórát, de nagyon tájékozatlan vagyok még a témában. Első nekifutásra arra ébredtem rá, hogy fogalmam sincs, mit kellene nézni egyes modelleknél, melyikkel tudok telefonálni is, melyik van inkább csak futáshoz, mivel kompatibilis stb. Ha valaki össze tudná nekem foglalni, vagy van egy megbízható cikke erről, azt nagyon megköszönném. Pár infó, ami fontos lehet, vagy érdekelne:

- Xiaomi Redmi Note 5 telefonom van jelenleg, Apple termékre nem fogom cserélni

- Elsősorban futni szeretnék vele (de gondolom azt szinte mindegyik tudja mérni), de jó lenne, ha más sportot is nyomon tudna követni, pulzus, kalóriaégetés, ilyenek

- Fontos, hogy vízálló legyen, ilyenkor mit érdemes nézni? Mélyre nem mennék vele.

- Strava alkalmazással jól működnek?

- Bluetoothos fülhallgatót szeretnék hozzá csatlakoztatni

- Jegyzetelésre hogyan lehet használni? Hangalapú érdekelne főleg

- Milyen kategóriával tudok rendesen telefonálni is, alkalmazásokat használni, kvázi telefonként használni?

- Alkalmazások, mint pl. Audible, Spotify hogyan működnek?

- Először egy átfogó képet szeretnék látni, árkategóriát nem is lövök ezért be, de 100 000 Ft-nál többet nem szántam rá, ennyiért mit van esélyem találni?


Szóval nem igazán tudom, hogyan is működnek ezek, mielőtt beleásom magam a Google rejtelmeibe gondoltam hátha valakinek van pár tuti tippje, vagy jól összeszedett összefoglalója. Köszönöm!



2021. febr. 24. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
bármelyik okosabb nálad XD
2021. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi haver, te ezt biztosan tudod! 😉
2021. febr. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!