Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Online oktatás, nem működik a...

Online oktatás, nem működik a kamerám pedig be van kapcsolva?

Figyelt kérdés

Ma volt az első órám a Google Meeten és bekapcsoltam a kamerámat de mégsem látott senki. Már kipróbáltam a kamerát reggel és akkor működött, a kis "lámpa" is világit mellette hogy vesz mégsem történt semmi. Az engedélyeket is megadtam de nem tudom mit kéne tennem, segítsetek légyszi!



UI. a kamera a laptopomba van " beépítve" a laptopom az HP, ha ez számít.


Köszi a válaszolsz :)



2021. márc. 8. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. biztos hogy jó a kamera? nézd meg a windows kamera appjával

2. nekem a vírusírtó szokta blokkolni szóval nézd meg ott

3. ha chrome-ot használsz, nézd meg a címsor mellett balra a kamera/mikrofon ikont és állítsd át

2021. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

újraindítás megvolt?

máshol működik?

kamerának a kamerád van beállítva?

2021. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt a baj a Windows appal is működött,de a Firefoxban nem. viszont a Chromban okésan megy, szóval viszonylag megoldottuk a problémát. Köszönöm a segítséget! :)
2021. márc. 8. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!