Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik jó ventilátor ezek közül?

Melyik jó ventilátor ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos úgy döntöttem, hogy vennék egy új ventilátort, tudom sokan hülyének fognak nézni mivel tél van, de télen olcsóbbak szerintem a ventilátorok, + olyan betegségem van ami miatt néha folyamatosan melegem van, néha fázom.

Nos de bele is vágok. Eddig a Klarsteintől néztem hogy mik vannak, meg azért a Sencortól is, a Klarsteint azért mivel úgy tudom minőségi, és a Sencort azért, mivel eddig olyanom volt, és van olyan ismerősöm aki nem túl rég olyat márkát vett és teljesen meg van vele elégedve.

A keretem 22k Forint, de olyat szeretnék ami távirányítós. Elsőnek ezt néztem:

[link]

(Ez nem 22k forint a weboldalon, nem innen venném meg, mivel ismerek olyan oldalakat ahol olcsóbb)

Ez a Klarstein OneConcept Blitzeis, ebbe inkább az tetszik hogy kicsi helyet foglal, és van távirányító is hozzá.

A gondok vele az, hogy nemtudom a távirányítóba milyen gombelem fog kelleni (mivel hát persze hogy ennyiért nem adnak, mit is várok...), és mint látod ezen a szlovák alzán elég rosszak róla a vélemények (ha érdekel mit írnak csak dobd be google fordítóba nyelv felismerésről magyarra). Néztem más weboldalakat is, ahol jó vélemények vannak rá, úgyhogy nem tudom eldönteni hogy télleg rossz, vagy ez a konkurencia lenne. Akinek esetleg van ilyen, vagy ismeri a márkát kérem írjon róla!

A második ventilátor:

[link]

Nos, ezen inkább azért akadt meg a tekintetem mivel 8 sebességi fokozata van. A neve Sencor SFN 4070WH aki esetleg rákeresne, de a hátránya, hogy nem kicsi, sőt az elsőtől bőven nagyobb (ezért is lenne jobb nekem az első, mivel kisebb, és fekete ami jobban illene a szobám stílusához).

Akinek esetleg ilyenje van, mit tudna mondani róla, inkább ezt ajánlanátok? (Ha esetleg ilyened van, le tudnád mérni nekem a talp átmérőjét? Sehol nem találtam neten hogy mekkora)

A harmadik pedig a Concept VS5110, amely szintúgy torony ventilátor (talán így hívják magyarul), link: [link]

Ebben is az tetszik hogy kisebb helyet foglal, de az meg nem annyira tetszik hogy a stílusa valamennyire régiesebb, gondolom nem új kiadás, és az első ugyanennyibe kerül, ami jobban néz ki.

Mit gondoltok, melyik a legjobb? Mit tudtok az alábbi márkákról, vagy a pontos termékekről amiket belinkeltem?



#ventilátor #álló ventilátor #Torony ventilátor #Távirányítós ventilátor
2021. márc. 14. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Klarstein OneConcept Blitzeis a jobb.
Sencor SFN 4070WH a jobb.
Concept VS5110 a jobb.
Ajánlok másikat.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Akkor már: Xiaomi Mi Smart 1C


Mobilról is vezérelhető.

2021. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy minőségi ventilátor, és elég előnyös az is hogy mobilról lehet vezérelni, de viszont én inkább olyat szeretnék amit távirányítóval lehet (Ehhez a fajtához nem jár ahogy látom).

Azért is mivel ha éjjel mondjuk be akarom kapcsolni, akkor kell a telefon, feloldom, belemegyek egy appba és ott bekapcsolom, én meg úgy vagyok vele hogy éjjel nem nagyon szeretem elővenni a telefont, és hát távirányítóval sokkal könnyebb.

2021. márc. 14. 14:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérem aki a szavazásba bejelöli a "Klarstein OneConcept Blitzeis a jobb."-ot, az válaszoljon néhány kérdésemre. Nincs vele semmi gond? Nem hangos, mint egy traktor? Mivel a rossz vélemények között volt aki írta hogy rossz az összeállítás, hangos mint egy traktor meg hogy rosszak az illesztések.

Nem azért írom mert már másikat akarok, csak biztosra akarok menni hogy jó, és nem veszek rosszat.

2021. márc. 14. 16:27
 4/5 A kérdező kommentje:
És még azt linkelném a 3-as válaszomhoz hogy volt aki írta hogy 3-as fokozaton a Klarstein OneConcept Blitzeis teng-leng össze-vissza, ez igaz?
2021. márc. 14. 16:29
 5/5 anonim válasza:
Végül melyiket választottad? Tudnál egy kicsit mesélni róla, bevált?
2022. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!