Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Wish-nél szeretnék rendelni...

A Wish-nél szeretnék rendelni utánvéttel, de ezt a lehetőséget nem ajánlja fel. Viszont kéri a bankkártyaszámomat a biztonsági kóddal. Nem nagy összegről van szó, de vajon a biztonsági kódom bátran kiadható?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Wish-ről NEM lehet rendelni utánvéttel, ugyanis ez egy Kínában található cég.
2021. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

"A Wish-nél szeretnék rendelni utánvéttel, "

Itt rontottad el.

Már eleve azt, hogy onnan rendelsz, az hogy utánvétezni akarsz, az már csak ráadás.

2021. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt a második választ nem értem. Mit rontottam el? Egyelőre tutira semmit, mert nem rendeltem meg, hanem először megkérdeztelek Benneteket.
2021. márc. 18. 15:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha nem lennél annyira naív, és valamennyire is utánaolvasnál, akkor tudnád hogy szó szerint a semmirekellő, éppenhogy kukába szánt vackokat adják tovább, és van (sajnos sokan....) aki ezekért pénzt is ad.
2021. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást vártam. Lekezelés nélkül is lehet kommunikálni. Az is hatásos, sőt! Kaptam privátban egy nagyon kedves, segítő levelet, úgyhogy nem rendelek a Wish-től. Épp ezért van a Gyakori kérdések, hogy az ilyen "rettenetesennagyonhülyék" , mint én, kapjanak választ okos emberektől.
2021. márc. 18. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

""rettenetesennagyonhülyék""


Ezt miért tetted idézőjelek közé? A boltban, ha nincs almáspolc, megkérdezed a személyzetet, hogy hol van az alma? Mikor teljesen nyilvánvaló, hogy nem forgalmaznak?

2021. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kínából nincs utánvét.

Más oldal iskérni fogja a számlázási adatokat.

Inkább megbízhatóbb oldalról vásárolj, pl Aliexpress.

Mit szeretnél venni onnan?

2021. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez a magyarázat sántít, de, ha már almázunk, az udvarias (a szó jelentése megtalálható a neten) személyzet a vásárlót nem tiporja földbe, mert elveszítheti a munkáját. A stílus maga az ember, de vaknak ne magyarazzunk színeket.
2021. márc. 18. 18:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Wish-en (és semelyik egyéb kínai helyen) nincs után vét.


Előre kell kifizetni, ehhez kellenek a bankkártya adatok.


Viszont Wish-ről nem szabad semmit rendelni, átvernek, egy használhatatlan gagyi szart kapsz, már ha egyáltalán megkapod.



Inkább Aliexpress-en nézz körül, az megbízhatóbb.

2021. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

A Wish, magyarul kívánság.

Azt fogod kívánni, hogy inkább soha ne rendeltél volna ... ;)

2021. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!