Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg igaz,...

Szerintetek tényleg igaz, hogy a konektor mellett aludni veszélyes? Az ágyam pont a konektor mellett van és amikor alszom kb20 cm-re van a fejemtől.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 14:24
 1/9 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni mivel a fejem fölött van a konnektor és nincs 20 cm.
2010. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ahol eddig laktam az elmúlt 20 évben, ott a konnektor mellett aludtam, és semmi bajom.
2010. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
kolimban is ugy van h közvetlen az ágy mellett van felszerelve..
2010. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én az áram alatt lévő dolgokat,pl tv,szgép,hallottam,hogy nem tesznek jot:( Nekünk az ágy mellett van a szgép és kikell huznom,mert egyszerűen nem tudunk aludni,ha bevan dugva:(
2010. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is itthol, és még élek.
2010. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a konnektor által keltett elektromágneses sugárzás nem túl egészséges...
2010. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én ágyamnál is pont ott van egy konnektor, semmi bajom.
2010. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A konnektor nem kelt EM sugárzást, csak ha folyik áram is (tehát valami be van dugva). Ha csak egy végpont van a fejednél, a legnagyobb veszély, aminek ki vagy téve, hogy álmodban belenyalsz. Ez egy 40 forintos biztonsági dugóval védhető...
2010. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! :)))))
2010. aug. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!