Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri elektromos cigaretta...

Megéri elektromos cigaretta töltő gépet venni? Akinek van ilyen milyen tapasztalatai vannak vele?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresztapámnál ugyan ilyen van(lehet csak hasonló piros, felső dohány tárolós), nekem az a bajom vele, h puhára tölti és bármit próbáltunk rajta változtatni nem sikerült kemény cigit csinálni vele max ha fogtuk a hüvelyt és húztuk visszafelé. Amúgy a dohány adagolója miatt jó. de egy gyakorlott cigi töltő 1 perc alatt megcsinál 5 db-ot ez meg 1-et :D
2021. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg van 5db fokozata van és ott lehet állítani hogy mennyire töltse keményre a cigit. Én kb fél perc- egy perc alatt töltök szimpla töltővel egy szálat.
2021. márc. 27. 00:03
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem egy nagy durranás :D
2021. márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez amúgy attól függ, szeretsz-e cigit tölteni? Mert én pl. nem vennék ilyet, mert én szeretem, ha megvan az a kis "petting", hogy megtöltöm a cigit.
2021. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól függ milyen kedvem van, van hogy szívesen csinálom máskor meg lusta vagyok vagy elfelejtem, és akkor vehetek helyette dobozosat útközben ami meg baromi drága. De nem hiszem hogy fogok venni ilyen gépet mostanában, talán majd egyszer.
2021. ápr. 4. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!