Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel mostanában az...

Nagyon érdekel mostanában az e-cigi, ezért többet szeretnék megtudni róla, és lehet hogy én is beszerzek majd egyet. Megosztanátok velem az információitokat, tapasztalataitokat ezzel a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval először is az érdekelne, hogy káros-e? Ha igen, milyen szinten?

Hallottam arról hogy lehet magunknak is tölteni. Ezt hogyan kell?

Vannak nikotin mentes liquidek? Melyik készüléket ajánlanátok? Meddig bírja egy ilyen? Lehet valahol beszerezni Debrecenben, vagy csak rendelni lehet? Mik az összetevői a töltő anyagnak? Hosszú távon lehet valamilyen negatív hatása az e-cigizésnek?



2014. nov. 24. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Káros, nem annyira, mint a cigi, de pont olyan vígan kaphatsz tőle rákot. De közel sem annyira karcinogén, mint a fű. Hozzá kell venni, hogy gyakorlatilag diszkófüstöt szívsz be nikotinnal, szóval még a glicerin okozta nyűgök (amik még erősen kérdőjelesek) is benne vannak.

Amire figyelni kell, az az, hogy jogilag szürke zónában van, elvileg teljesen illegális, de elnézik. Viszont sokkal fontosabb az, hogy pontosan úgy kell vele viselkedni, mint egy rendes cigivel, például nem szívhatod ott, ahol a rendes cigit, mert ugyanúgy mérgezed nikotinnal a nemdohányzó társaidat, csak ráadásul még nem is érzik a szagát, szóval nem tudnak tiltakozni sem ellene. Aki ilyet csinál, arra szakszóval azt szokták mondani, hogy büdös paraszt.

2014. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mielőtt elhinnél mindenféle tudatlan károgást (mint előttem) ajánlom olvass utána a neten. Indulásnak ajánlom az alábbi videót: [link]
2014. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!