Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valami módja annak, hogy...

Van valami módja annak, hogy beállítsam a gépem hogy mikor elérhetővé válik egy termék rögtön megvásárolja autómatikusan?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni valamit csak folyton elkapkodják mikor áru érkezik és mire én megnézem az emailjeimet és látom hogy elérhető már egy darab sincs

2021. márc. 31. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
talán valamilyen online bottal.
2021. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik, utána nézek. Remélem nem vírusosak vagy ilyesmi
2021. márc. 31. 20:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudna valaki linkelni ilyen "oldalakat" vagy bármit amin beállíthatnák egy ilyen vásárlást?
2021. márc. 31. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:

A keresett dolog neve, megrendelés.

Általában emailben küldhető, a taralmát olvasva pedig a vásárlási szándékodra fognak következtetni.

2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen botot elég nehéz ráállítani az adott termékre, de majd utána nézek.
2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel a vásárlás nem annyiból áll, hogy megnyomsz egy gombot, így igen necces.
2021. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs .
2021. ápr. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mire megnézed az emailjeidet? Óránként? Naponta? Nem kapsz értesítést? Hol van fiókod?
2021. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Decathlonon, és ha véletlenül meg is tudom rendelni pár nap után hívnak hogy sajnálják de a termék elfogyott annak ellenére hogy meg tudtam rendelni...
2021. ápr. 2. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!