Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vaporesso sky solo plus miért...

Vaporesso sky solo plus miért éget?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma vásároltam az e cigit.Az lenne a kérdésem az miért van hogy beáztattam a porlasztót 30 percig szívtam párat és az új porlasztó elkezdett égetni?Ez mitől lehet?A liquid pg/vg aránya nem jó?Extreme e liquid mentolos van benne nikotin boosterrel.A porlasztó 0.18 ohm és 50-85 w ig dolgozik.De nem állítható a watt.Valaki tud benne segíteni?

#e-cigaretta #Vaporesso #Elektormos cigaretta #Vaporesso Sky Solo plus
2021. márc. 31. 22:49
 1/1 anonim válasza:

szia, valószíűleg az a baj, hogy amikor megtöltötted liquddel nem vártál vele minimum 15-20 percet. de az is baj lehet hogy nem elég gyorsan szívod, nekem is ilyen van és elég tág a levegőzése.

azt tudom tanácsolni hogy fogd be a tank alján két oldalt a levegőnyílás és szívd meg erősen. ha ez se segít akkor cseréld le a liquidet, lehet az is megégett.


remélem tudtam segíteni (:

2021. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!