Samsung vagy Apple?

Figyelt kérdés

Szeretnék beújítani egy új laptop-tablet-telefon triót, viszont nem tudom kirántani mellényzsebből az árukat, ezér ez hosszabbb projekt lenne.

Viszont mivel hosszabb projekt és az árukat sem egy nap alatt keresem meg, ezért jól átgondolt, megfontolt döntést szeretnék hozni.

Ennek az első lépése, az a kérdés, hogy Samsung vagy Apple?

(Mivel nem tudok félévente kirántani mellényzsebből 1 millát, ezért sajnos nem tudom követni az aktuális trendeket, így minimum 5 évre tervezek velük.)

Jah, és semmiből sem a legdrágábbat, de nem is a legolcsóbbat!

(Igazából a Samsung felé húz a szívem, mert az Apple már olyannyira kommersz lett, hogy számomra elvesztette a presztízs értékét, de ha szakavatottak azt mondják, hogy Apple, akkor hajlandó vagyok afelé venni az irányt.)



2021. ápr. 4. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem presztízs miatt használok Apple termékeket, hanem mert rendkívül kompatibilisek egymással. A macbookom 2012-es, egyedül ssd került bővítésre, de a mai napig használható. Leginkább grafikus munkákra használtam őket, átlag felhasználónak szerintem kevésbé számít, h adobe programok milyen gyorsan futtnak rajta vagy, hogy lehet az ipad-en rajzolni.

A samsunggal sincs problémám, de nem kell ugyan olyan típusúnak lennie a laptop-tablet-telefonnak, lehet az egyik hp/lenovo/dell-tablet mondjuk samsung és a teló xiaomi is.

Vannak lehetőségek szinkronizálásra, különböző felhőben való tárolásra, elég egy google drive pl. Windows-Android is működhet, csak nem egymáshoz tervezték.

2021. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!