Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már az ultra...

Valaki rendelt már az ultra online eu-ról? megbízható?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy megbízható. A pénzed garantáltan jó kezekbe kerül. Az megint más dolog, ha nem kapsz érte semmit, vagy kapsz, de problémás, és nincs kinél reklamálni miatta.

Tudom hogy sokan vannak, akiket elvakít az alacsony ár, de hülyének lenni nem kötelező.

2021. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1.-nek: Neked sem kötelező hirdetni, hogy hülye vagy és megalapozatlanul írsz baromságokat.

A kérdezőnek: mivel lehet (és ajánlott is) PayPal-lel fizetni, le vagy védve, ha mégse érkezne meg a cucc.

Most rendeltünk (1 hónapja kb) egy Sony WH-1000XM4 fülest. Bolti ára kb 130e. Erről az oldalról 85e. A szállítás csúszott, az ígért 5-7mnap helyett volt legalább 15, de megérkezett rendben, vámolni se kellett - ami miatt azért volt egy kis aggodalom, de nem fogták meg. Megjegyzem, még úgy is olcsóbb lett volna. A lényeg, nagyon kíváncsi voltam, hol a trükk. Mert eredeti termék érkezett, gyári csomagolásban. A trükk annyi, hogy kihagyod a logisztikai láncból a köztes sarcolókat és ezáltal konkrétan annyiért kapod, mint egy nagyker. Valamint ami feltűnt, hogy nem EU piacra, hanem USA/RUS/Asia piacra szánt termék, vagyis ezeknek az országoknak a megfelelőségi nyilatkozatát kapja meg. Tehát a CE jelölést ne keresd. Egyébként 100%-ig ugyanaz a termék, mint amit a MM-ban kipróbáltam. Termékkód, stb. ugyanaz, a doboz is angol feliratú. Úgyhogy lehet huhogni, de ez egy best deal volt így. :)

2021. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!