Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről rendelt telefonomna...

Külföldről rendelt telefonomnak M-horse N9000w elromlott az usb töltő része tudnátok ajánlani valami online üzletet vagy valakit aki megbízható és meg tudná csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval a telefonomat csak akkor tölti a töltő ha lefelé nyomom!Ahol lakom azt mondták hogy azért nem tudják megcsinálni mert nincs alkatrész! Note 3 clon! Nagyon szeretem és vigyáztam rá, de egyik napról a másikra történt! Kérem valaki segítsen! :(

#javítás #érintkezés #elromlás #USB csatlakozó #N9000 #N9000w #M-horse telefon #Valaki ajánlana #egy mobil szervíz #javító Note 3 clon
2015. márc. 24. 11:48
 1/3 Tengor ***** válasza:

Esélytelen. A klónokra nincs support, nincs garancia. Vajon még így is megéri megvenni őket?

Keress fel pár üzletet, hátha valahol bevállalják a sufni tuningot! Ha nem, akkor hagyd rá és vegyél egy normális (nem klón) telefont!

2015. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem kellett volna, de erre nem gondoltam! Ráadásul nagyon olcsó is volt! Semmi gond nem volt vele, szuper telefon, csak az usb része bedöglött :( Most találtam egy aksi töltőt szerintem ez fog segíteni a problémámon! Ha valakinek szintén ilyen gondja van, írjon és segítek!
2015. márc. 24. 12:27
 3/3 ReniAdam válasza:
Baratnomnek ugyan ilyen teloja volt. Es olx en is lattam fent ilyeneket. Mind hibas. O masodik nap be sem tudta kapcsolni. :(
2015. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!