Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? hogy lehetne...

Mi lehet a baj? hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy van nekem egy hordozható wifi hotspot-om és a legnagyobb netet veszem, de sajnos valamiért lassú! bent az üzletben nem tudtak segíteni, mert azt mondták hogy lehet más is használja a netet és ezért lassú, pedig csak én kapcsolódtam rá! tippeket kérnék a megoldásra!

2021. ápr. 6. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A mobilnet esetében a garantált sebesség 0MB/s.
2021. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"lehet más is használja a netet.."

Úgy értve hogy a városban kerületben más is (sokan) mobilnetet használ. Nyilván egy torony kapacitása véges. (egymás elől kapkodjátok el a sebességet)

[link] -en megnézheted az utcádban más milyen térerőt mért. Lehet másik szolgáltató erősebb..

2021. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hordozható wifiröl van szó! és nem használja más mert kód van rajta! meg mikor megnézem akkor azt írja ki hogy csak 1 csatlakozott hozzá a nethez!
2021. ápr. 6. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

A mobilnetet sok ezren használják rajtad kívül a városban..

Nehogy azt hidd hogy csak te egyedül vagy előfizetője a szolgáltatónak... ;)

2021. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!