Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Philips lumea szőrtelenítő...

Philips lumea szőrtelenítő kezelése után mikor lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés
Amikor már láthatóan kevesebb szőrszál lesz. Eddig egyszer használtam és eddig semmi előtte borotváltam le es már másnap nőtt vissza. Azt hittem, hogy legalább lassabban fog vissznőni az első használat után is.
2021. ápr. 11. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
6-8 kezelés
2021. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez türelemjáték... kell hozzá 1 év kb.

Nekem legalábbis kellett annyi, igaz én hím vagyok :D

Nekem a 6-8 kezelés is kevés volt, sokat villogtattam mire ritkulni kezdett. Eleve nincs is minden szőrszál ugyanabban a stáriumban, úgyhogy lehet fél-1 év múlva is lesznek újonnan kibújó szőrszálak.

Ne borotválkozás után közvetlenül csináld! Hagyd hogy a bőr felszínére érjen a szőrszál, akkor rudja a legtöbb fényt bevezetni a szőrtüszőbe. Ha a bőrödet villogtatod annak nincs sok értelme,mert eloszlik a fény és energiája.

2021. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2021. ápr. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!