Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítő gép...

Zyebra kérdése:

Lézeres szőrtelenítő gép otthonra vagy kezelés kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy ez a szőrtelenítés nem végleges, viszont elvileg hosszabban kitart mint a gyanta vagy a borotva. Én kozmetikushoz járok gyantázni, de az érzékeny bőröm ezt (és a borotvát se) bírja. A szőrtüszőim pirosak lesznek és kenhetem bármilyen krémmel nem is múlnak el a kipattogzások. (A bikinivonalam pedig extra csúnya lesz.) Legfőképpen ez az oka annak, hogy valamilyen másfajta szőrtelenítés után néznék. Olyan emberek válaszát várnám, akik már rész vettek ilyen szőrtelenítésen vagy vásároltak már ilyen eszközt. Ha bevált az otthoni módszer, akkor melyik gép volt a jó? Ha pedig sikeres volt a kozmetikus által végzett szőrtelenítés, akkor le tudnátok írni a szalon nevét? És diódás szőrtelenítést szeretnék alkalmazni, nem villanófényeset, mert úgy halottam, hogy az jobb.

2017. máj. 14. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!