Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Multifunkciós nyomtatoknal...

Multifunkciós nyomtatoknal felismerik az utangyartott patronokat?

Figyelt kérdés
Lattam itt gyk-n, mar kicsit regi a kerdes es most tervezek nyomtatot venni, (Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF) valakinek volt ilyen problemaja? Esetleg ezzel a modellel tapasztalatok?
2021. ápr. 21. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha lehet hozzá kapni utángyártottat, akkor logikus módon lehet is használni vele.
2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem hp m28 van.Felismeri.Nem fogok tizenvalahány ezerért patront venni.5000-ért vettem bele.
2021. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felteteleztem, hogy nem veletlen letezik utangyartott is, de lattam, hogy tobb embernek nem ismerte fol

Koszonom az infot

2021. ápr. 21. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan eset amikor nem működik az utángyártott.

Ilyenkor a számla/blokk ellenében visszaviszed, és segítenek megoldani.

Csere, pénz vissza, vagy megkérnek hogy vidd a nyomtatód is hogy megvizsgálhassák mi az oka hogy nem jó.

Nekem alapból problémás, a nyomtatóval és laptoppal együtt szoktam menni az üzletbe, és előfordul hogy harmadikra sikerül csak. Mivel másfél óra oda-vissza kocsikázás elintézni, inkább biztosra megyek, a benzin meg az időm többe kerül ha csak otthon derül ki hogy nem jó.

Ez egy ilyen biznisz.

2021. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!