Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebayről hogyan tudok pénz...

Ebayről hogyan tudok pénz visszatérítést kérni?

Figyelt kérdés

Rendeltem ebayről és kaptam aznap egy emailt hogy a rendelést vissza mondták vagy mi. De a pénzt már vagy zárolták vagy ki is fizettem. Ilyenkor hogy tudom vissza igényelni azt a pénzt?

Ezt az emailt kaptam :


We had to cancel your recent order.


Unfortunately, due to concerns, the item listed below has been removed from the site.

You haven’t paid yet, which means there’s nothing you need to do. We've also taken the step of canceling your order.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettél, azaz nincs mit tenned, a pénz a számládon van. A zárolást a bank feloldja majd 14-30 nap múlva (bankfüggő, hogy mikor).
2021. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nincs kifizetve, nincs semmi teendőd.
2021. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmit nem kell csináljak hanem majd a bank feloldja a zárolást. Zsír köszönöm szépen a segítséget.
2021. ápr. 22. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!