Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy egy...

Van rá lehetőség, hogy egy bizonyos időpontban kikapcsoljam az internetet?

Figyelt kérdés
Elég sokszor be szoktam rúgni elég durván itthon mostanába, aztán akkor baromságokat kommentelek oldalakra. Szeretném ezt elkerülni, de aki volt már nagyon részeg az tudja, hogy olyankor visz az alkohol és jó ötletnek tűnik. Tehát ha kikapcsolom a modemet akkor sajnos ittasan valószínűleg vissza fogom kapcsolni. Van olyan program, mint pl a gyerekeknél hogy ne lépkedjenek föl mindenféle oldalra csak ebben az esetben hogy egyáltalán ne legyen internet mondjuk este 9 és reggel 6 között?
2021. ápr. 26. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Onuralomrol hallottal mar? Nem kene ugy berugni, hogy ne tudj magadrol.
2021. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem életvezetési tanácsokat kértem :)
2021. ápr. 26. 17:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy telefonon vagy pc-n csinálod, de igazából teljesen mindegy. Ezeregy ilyen program/applikáció létezik ami letilt az internet hozzáférésről esetleg a böngészőt amit használsz.

1 gond van velük. Mindet fellehet oldani egy jelszóval amit ha nem felejtesz el még ittasan sem, akkor megint garázdálkodhatsz.

Persze azt is meglehet oldani, hogy beírsz valami hosszú számsort, amit nem jegyzel fel sehova, de akkor nem fogod egy könnyen leszedni a zárolást.

2021. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az egesZ internetet akarod leállítani ?
2021. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos routereken be lehet állítani a tűzfalat, hogy a megadott időben minden forgalmat tiltson.
2021. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egész internetet kéne, igen. Van router, onnan is jön net, meg van mobilnetem is, tehát a gépre is kéne meg az Androidos telefonra is.
2021. ápr. 26. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:

totál meg tudlak érteni... múlt héten még itt a gyakorin is kaptam figyelmeztetést :D


én is gondolkodom hasonló megoldáson, de olyan amit te állítasz be azt te ki is tudod kapcsolni!

meg ugye az a baj, hogy ha nincs vezetékes net, akkor átkapcsolsz mobilnetre.

A legjobb megoldás az lenne ha valaki beállítana egy kódot amit te nem tudsz, így nem tudod kikapcsolni sem.

2021. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is épp ez jutott eszembe, a közelben él mamám, őt megkérni hogy állítsa be és csak másnap adja meg a kódot, talán így működhet :D
2021. ápr. 26. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:

hacsakúgynem :D - én már megin' a 4. sörnél tartok és hol van még az este... egyszerűbb lenne leszokni.

vagy kapcsolóórát vegyél ami lekapcsolja a modemet, routert. berakod egy zárható szekrénybe és a kulcsot adod oda neki

2021. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem felesezni meg borozni, szerintem ma is aktuális lesz a téma :D Az a baj, ha a modemet kilövöm akkor még a mobilomon ugyan úgy van mobilnet, és mivel egyedül iszom így nincs kivel beszélnem, ezért előbb utóbb a netre írogatok.
2021. ápr. 26. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!