Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy egy...

Van rá lehetőség, hogy egy bizonyos időpontban kikapcsoljam az internetet?

Figyelt kérdés
Elég sokszor be szoktam rúgni elég durván itthon mostanába, aztán akkor baromságokat kommentelek oldalakra. Szeretném ezt elkerülni, de aki volt már nagyon részeg az tudja, hogy olyankor visz az alkohol és jó ötletnek tűnik. Tehát ha kikapcsolom a modemet akkor sajnos ittasan valószínűleg vissza fogom kapcsolni. Van olyan program, mint pl a gyerekeknél hogy ne lépkedjenek föl mindenféle oldalra csak ebben az esetben hogy egyáltalán ne legyen internet mondjuk este 9 és reggel 6 között?
2021. ápr. 26. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én felest nem iszom, attól hányok :D


talán csinálj olyan felhasználóneveket amiért nem kár ha tiltják ha beb..va elküldesz valakit a k. anyjába :D

2021. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Van benne valami, de az a "baj" néha próbálkozok csajozni is így, viszont ha kamuprofilról csinálom és valamelyik nagy nehezen összejönne, utána meg az a baj, mert felismer ha helyi hogy nem is az vagyok akinek kiadtam magam :D


Amúgy a felesre van 1 jó stratégiám, mikor megiszod akkor fújd ki közben a levegőt, akkor nem érzed a szagát, úgy sokkal könnyebb leküldeni őket, nekem fél liter vodka szokott 1-1 ilyen alkalommal lemenni, de volt 2 óra alatt 7,5 db whiskey meg bor is.

2021. ápr. 26. 19:06
 13/13 A kérdező kommentje:
Na most például a telefont kellett volna kilőni. Rendeltem 1 pizzát és mire ide ért úgy szétcsaptam magam hogy nem bírtam átvenni, bár azt furcsállom hogy csak 2szer hívtak.
2021. ápr. 27. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!