Melyik a jobb laptop?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem: hp pavilion x360 1g8q8ea

Ebben:i5 1035g1 van


A másik ugyan az csak a processzor i5 10210U<--- ebben a változatban tudom hogy egy mx 130 as videokártya van


Az lenne a főbb kérdésem hogy az i5 1035g1-s géphez milyen kártya tartozik??



#laptop #I5 1035g1 #I5 10210U
2021. máj. 21. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Intel® UHD Graphics van a kérdéses gépben

[link] ?



ha jól vettem ki akkor olyan 370ezer körül nézelődsz , annyiból már inkább néznék egy Ryzen procis laptopot. Nem csak a processzor miatt, hanem az integrált videó miatt is - sokkal jobbak mint az Intelek.


A saját véleményem hogy HP-t nem szeretem, itthon 9évig nyúztam, ment de veszett hangos volt, nem volt jó rajta gépelni, cégesben legalább 5-6 volt a kezem alatt, gépelési élmény, és gyakran bedöglött ez-az (egyikben wifi modul, a másikban hangkártya, stbstb.) borzalom volt velük dolgozni. De ez csak a személyes preferenciám.


Ha már HP akkor már inkább ez.

[link]


kicsit izmosabb Lenovo hasonló áron

[link]


Csak hogy lásd miért mondom, h inkább AMD vonalon nézelődj :

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=UKWKx7zevkQ

https://www.youtube.com/watch?v=4T1mNLgrXQQ

2021. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Intel UHD Graphics van benne.
2021. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

jo lenne intel de nem eppen ezek

tul regi a U -s (ha nem lennenek ujabbak elmegy kategoria lenne, de mar 11(12) genes procik vannak G4 G7 veguek es aminek eleje 11 el kezdodik nem 10 el


amugy ha nem zarod ki Ryzen 4300U es ujabbak barmi jo

igazabol a gond az hogy nagyon nem is tudod kihasznalni oket mert mire? Atlagfelhasznalashoz ilyen brutal procik minek? Cpu reszhez merten igp nagyon elvan maradva, termeszetesen erosek es jok de ismetlem cpu teljesitmeny novekedessel ha azonos leptekben erosodtek volna akkor most 4-5x erosebb IGP knek kellene lennie

eppen Intel az ami G7 el hozza valamenyire ezt (meg meghozza vannak ritkasagok, persze amd reszerol is de ezek tobb millios kategoriasok

igy vicc kategoria...

2021. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

termeszetesen sajnos nem 4-5x erosebb IGP szintet hoz a regebbiekhez kepest hanem csak egy normalis szintet ami mar egy MX130 at rendesen keresztbe letud nyelni

amugyis Mx130 at felejtsd el, regi teches, gyengeseg

MX450 amivel valamit is tudnal kezdeni (butitott, gyengitett 1650 nek felel meg) (MX350 pedig a 1050Ti gyengitett butitott valtozata)

persze mobil verziokrol van szo, szoval asztalihoz kepest nem valami erosek


epp itt a lenyeg, ezek a energiatakarekos laptop procik alig gyengebbek atlagos kozepkategorias asztali prociktol

hasonlo kategoriakat nezve R3/5/7 i3/5/7...

2021. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 ugy latom eleg jokat linekelt


mire hasznalnad?

mert ertelemszeruen az mx350/450 kevesebbet fogyaszt mint 1050Ti/1650

vagyis ha nem jatek az egyik fo celod akkor ezek hasznosabbak lehetnek, van azert lehetoseg jatszani vele, de atlagfelhasznalast jobban birhassa, halkabban, huvosebben, hosszabban

Ha jatek a fo cel at kell gondolnod jobban ezt, kivel egs 1650 is eleg minimumnak szamitana, de azert ha beleferne lehetne valami jobb 1660/2060

vagy ha varsz akkor 3050/Ti eleg utos lehet, bar elvileg nem lesz olcso

de szerintem 3060 mobiles laptopok alapjan 400 korul is lehet lesz par 3050 es ami szerintem eleg szep lenne

2021. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez most mellékes de akárki aki látja: NE HASZNÁLJÁTOK A USERBENCHMARKOT. Nem megbízható.
2021. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!