Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Betonkeverő optimális fordulat...

Betonkeverő optimális fordulatszáma?

Figyelt kérdés
Kaptam egy betonkeverőt nem volt rajta motor. Tettem rá egy motort szépen megy telinse lassul ( tele sóderrel+víz) csak teszt képpen. 33 a dob fordulata percenként de viszont olyan mint ha egy kicsit osztályozná a sódert.Oldalára kiteszi a nagyob köveket de tényleg a nagyobbakat öklömnyi dararobak de a többit szépen keveri.Na és ez lenne a kérdés mennyi lenne az optimális dobfordulat?

#fordulatszám #betonkeverő #Betonkeverő fordulatszám #Dob fordulatszám
2021. máj. 23. 07:58
 1/6 jacint1988 válasza:
100%
30/perc teljesen jó! Nyílván nem tudja bekeverni az ökölnyi köveket! Minek teszel bele akkorát? Csak veri szét az egészet. Ha ennyire szeretnéd, akkor inkább kiöntésnél egyenletesen tedd bele a sziklakat..😃
2021. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam :D Mit keresnek a betonkeverőben öklömnyi méretű kövek? :D A gyári betonkeverők is 25-30 körül forognak, a 33 simán jó
2021. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez megy a betonba!!! De ez volt itthol kiprobálni !! Vegyes mint a kutyaszar.
2021. máj. 23. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
9000rpm
2021. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szitáld át, aprószemű sóderrel semmi probléma, a mi betonkeverőnk meg túl gyorsan forog, pedig gyári. Teli kb 40-50 fordulat /perc.
2021. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a nagyaobb darabok a fizika miatt kerülnek felülre

lásd itt 2. oldalon a 3. kísérletet:

[link]

Akárhányas fordulattal kevered a nagyon fel fognak jönni a tetejére.

2021. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!