Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A leírás alapján mennyit...

A leírás alapján mennyit érhet az órám?

Figyelt kérdés

Mivel sem képet nem tudok mutatni, típust nem tudok ezért megpróbálom leírni pontosan milyen: A márkaneve Glycine, színezüst, női karóra, a csatt eléggé furcsa, nem láttam még ilyet, a szíj nagyon sok apró szem, szorosan egymás mellett álló szemekből áll. A szemek kb. 1-2 mm-esek.

Maga az óra szerkezet eltávolítható a szíjtól. Az óra szerkezet kb. 1,5*1,5 cm lehet. Az előlap üvegszerű.

A leghosszabb mutató kb. 6mm, a kisebb 4 mm körül.

A számlapon nincsenek számok. A hátoldalán egy 835-ös szám áll, a csaton 0835.


Azért vagyok benne biztos, hogy az egész ezüst, mert órással megnézettük, de nem ismeri viszont több helyen is megreszelte és azt mondta, hogy ezüst.


Minden információ hasznos, tehát típus, ár, pontos név, bármi amit nem írtam le.


Sajnos több információval nem tudok szolgálni.


Legyetek szívesek kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy keressem meg a neten, mert már 6 órája keresem de nem találtam.


2010. aug. 24. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2ezer és 2 millió között valahol
2010. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amugymeg fényképzd le,és tedd fel ugy,hátha vki meg tudja mondani
2010. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fél perc se volt

[link]

500-1800 dollárig sztem lehet

2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló tudnál konkrétabban linket küldeni, mert ezt az oldalt néztem, de nem találtam.


Nem tudom lefényképezni, mert nincsen semmilyen alkalmas eszközöm hozzá.

2010. aug. 24. 20:33
 5/7 A kérdező kommentje:
valamint még annyit, hogy ez régi típus.
2010. aug. 24. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebayen is néztem és ott 500-1800 ig voltak kb az órák :)

Egy órás nem ismerte a márkát? Nem szép tőle...

2010. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem szép tőle, de ha már ennyire nem ismerte akkor még az is lehet, hogy gazdag vagyok :)
2010. aug. 25. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!