Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire való ez az átalakító?

Mire való ez az átalakító?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem egy aux-usb átalakítót, mert a magnómon nincs usb bemenetel csak aux. De hiába dugom rá nem játsza le a zenéket. Mire való akkor?? Mert a wish-en a kép is azt mutatta hogy autósmagnóhoz való.

Magno: Pioneer DEH 2000MP


Erről van szó: [link]


2021. máj. 31. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd legközelebb végig elolvasod a leírást mielőtt rendelsz, és nem csak a képet nézed.

Ezt most benézted, maradjunk anyiban.

Az egyetlen lehetőséged ezzel a készülékkel az, hogy kábellel összekötöd a telefonnal, vagy veszel egy bluetooth-os FM transzmitter-t.

2021. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aux-usb nem fog menni a te elképzelésed szerint.

Olyan mintha 3.5 Jack dugós töltőt csinálnál, vagy HDMI-AV átalakítót használnál

2021. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mire való a belinkelt atalakító? Miből mit csinál? Nem bírok rájönni.
2021. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: én se értem hogy akkor mire jó..
2021. máj. 31. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel 4 pólusú jack a vége, gyanús hogy ez csak egy passzív adapter. Szóval kb a tudatlan vevő átb@szásának kategóriája.
2021. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleve egy USB eszköznek 5 v táp kell, azt ugyan honnan szedné?

Illetve egy ekkora pöszmöt aljzatba valószínűtlen, hogy bármilyen elektronika elférne.

2021. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek csak összekötötték a 2 dolgot azt jól van??
2021. jún. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!