Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lidl Silvercrest vezeték...

Lidl Silvercrest vezeték nélküli csengő ma csengetés óta villog. A leírásában semmi ilyesmi nem szerepel. Mi lehet a baj, mit kell vele tenni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Áramtalanítod, és jó eséllyel nullázódik a helyzet. Magyarán, vedd ki az elemeket, és aztán rakd vissza.
2021. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Csengettek, azt jelzi.

Ha hazajössz, onnan tudod hogy a távollétedben valaki csengetett.

2021. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy merül az elem valamelyik részében?
2021. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sojo64 válasza:
Nálam is ugyan ez a probléma jelentkezett,és bár mit is próbáltam nem hagyta abba.Max annyit értem el,hogy nem villogott hanem világított folyamatosan,és az elemet is gyorsan lezabálta.Szétkaptam három pici led villog benne,ezeket egy hegyes kis késsel óvatosan kiszúrtam. Azóta persze nem villog.Más baja nem lett,teszi a dolgát rendesen.Veszíteni valóm nem volt,hisz kivágtam volna a szemétbe.Drasztikus megoldás,de bevált!Tudom barbár vagyok ,most várom az oltásokat.
2021. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kunci77 válasza:
Külföldi oldalon is panaszkdnak erre a hibára, nekem is ez a bajom vele. Akármilyen elemet, akkut teszek bele pár perc múlva villogni kezd ami ugye azt jelzi, hogy gyenge az elem. A vicc, hogy a villogás miatt még gyorsabban merülnek ugye... Asszem hétvégén én is kiiktatom a ledeket :D
2021. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kunci77 válasza:
16%

"Csengettek, azt jelzi. Ha hazajössz, onnan tudod hogy a távollétedben valaki csengetett"


De honnan tudja a csengő, hogy nem voltam otthon? :D Ha nem voltam otthon tökmindegy, hogy csengettek-e vagy sem. Meg aztán a csengetést hanggal kéne jeleznie nem folyamatosan villogó ledekkel (azt max. a csengetés idejéig kéne)

2021. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!