Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad vagy Samsung? Szeretné...

Anita346 kérdése:

Ipad vagy Samsung? Szeretnék egy tabletet amin rajzolni es jegyzetelni tudok illetve filmet nézni es ilyen dolgok. 150 ezer forintot tudok rászánni. Semmilyen masik apple készülékem nincs, ez mennyire hátrány ha ipadet veszek?

Figyelt kérdés

Apple iPad 10.2 (2020) 32GB WiFi

Samsung P615 Galaxy Tab S6 Lite 10.4

Ezen a két tableten gondolkodom.

Tudom hogy hogy az ipadhez kulon tollat kell vennem.


Nem tudom melyik legyen, melyik éri meg jobban?



2021. jún. 9. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Apple iPad 10.2 (2020) 32GB WiFi
Samsung P615 Galaxy Tab S6 Lite 10.4
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ipad + procreate. A samsung gagyi. Igazából az ipad se egy wacom de szódával elmegy.
2021. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katoonene ***** válasza:
100%

Ha kiemelkedően fontos a rajz, az Ipad jobb választás, netes tesztek alapján.

Én Samsungot vettem, de nálam fel se merült, hogy ne android legyen.

Filmet nézni ugyanolyan jó,(bár ha nem vagyok rákényszerülve, ezeken nem nézek filmet).

Jegyzetet készíteni, könyvet olvasni, szerintem egál. Vázlatok, skiccek szintjén nekem oké a rajzprogram, de aki komolyan belemerult a rajzolasba, Ipadot fog mondani, és szerintem is finomabban lehet vele dolgozni.

2021. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!