Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szőrtelenítő eszközt...

Milyen szőrtelenítő eszközt ajánlotok (Epilator /IPL)?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mind e féle borotvát, de egyik sem tesz jót a lábamnak, sem a gyanta. Több ember szerint csirkebőröm van, orvoshoz még nem fordultam,gondoltam utoljára megpróbálok valami más szőrtelenítő módszert.

2021. jún. 15. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatom szerint az epilátor kegyetlenebb, mint a gyanta, Braun Silk épil 5 van nekem. Sokkal fájdalmasabb is, főleg ha az összes szörszál kint van. Szörbenövésekről pedig ne is beszéljünk. De láthatod a véleményeket a készülékről, sokaknál bevált.

Az IPL-hez pedig kénytelen vagy borotválni minden kezelés előtt. Fontos a nagy kontraszt a bőr és ször között, legideálisabb a hófehér bőr és fekete ször és nem ajánlott az utána levő napozás se, szóval inkább nyár végén ajánlanám a kezelést. Enyém egy ritka gyenge, cserében "olcsó" Silk'n Jewel XL. Hat, de nagyon gyenge, így sok kezelés után látszik csak és egy kezelés alatt megőszülsz, mert rohadt sok idő. Úgy vettem észre jó, ha már egy kicsit kint van a szörszál, így borotválas után szoktam várni fél/egy napot, éppen csak a hegye kerüljön bőr felé. Eddig kéne a bőrödnek "kibírnia". Ha most vennék biztos egy drágább, erősebb és lehetőleg gyorsabb készüléket vennék, mert ez csak kínlódás.

A borotválkozást így se tudod megkerülni. Talán ha szőrrel megegyező irányba húzod és nem hagy hátra nagy borostát, akkor megoldás lehet.

Meg próbálj rendszeres bőrradirt és utána levő készítményeket. Nekem még sima hintőpor vált be talán legjobban, mondjuk ez epilálásnál, amiket próbáltam krémek, azoktól kiütéses lettem kb 2 hétre.

2021. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!