Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen eszközt...

Ajánlanátok valamilyen eszközt bluetooth fülessel való zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Szóval, szeretnék venni egy bluetooth fülhallgatót, mert amikor a szabadban dolgozok a kábelesek elég idegesítőek egy idő után. Viszont nincs okostelefonom és csak ezért nem is vennék egyet 100.000 forintért... Tudtok esetleg valami jó kütyüt erre a célra? Olcsó telefon, mp3 lejátszó, akármi :D A lényeg hogy 15-20.000 forintál azért ne legyen drágább. Bluetooth 5.0 nyilván előny, de szeintem a 4-es is jó lehet... Semmi másra nem használnám, mert arra van egy tabletem, csak azt nem tudom magammal hordani a zsebemben hogy adja a jelet a fülesnek xd

Előre is köszönöm ha valaki tud ajánlani valamit!



2021. jún. 18. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomógombos butafon, amiben van Bluetooth és bővíthető MicroSD kártyával
2021. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most épp azokat nézegetem, csak az a probléma, hogy egyenlőre nem találtam olyat amin bluetooth 2.0-nál újab verzió lenne. Az meg nagyon nem akkukímélő ha jól tudom :( De nem adom fel =)
2021. jún. 19. 09:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát de komolyan, a 2020-as nokiákon is csak bt 3 van?? Xd

Ráadásul azok már majdnem annyiba kerülnek mint egy gagyi okostelefon vagy egy bt mp3 lejátszó :(

2021. jún. 19. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Okosteló erre a megoldás, nem kell 100 ezres. Egy olcsó új, vagy pár éves jóféle használt.
2021. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A butatelefonba nem építenek be fejlettebb protokollokat, erős processzort, nagyobb memóriát, rendes lejátszó szofvert, mert a költségek miatt értelmezhetetlen tartományba kúszna a készülék ára. Érted, ezeket eleve csak telefonáláshoz gyártják és veszik. Pont ezért nincs butatelefonban acélos kamera, mert a szükséges hardveres összetevőkkel annyiba kerülne, mint egy okostelefon.
2021. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 Igen, először én is azokat nézegettem, csak a 20.000 alatti kategóriában elég könnyű mellényúlni azt olvastam. De még körülnézek, köszi :)


5 Hát igen, érthető...


Az egyetlen amit találtam a Nokia 225 4G. Van bt 5, bontottan 16k. Annál olcsóbban úgy sem úszom meg, és a nokia legalább egy név (kérdés hogy ez jó e, vagy csak drágább lesz tőle az áru :D)


De nem akarom elsietni, úgyhogy még kutakodok 1-2 hetet valószínűleg:D

2021. jún. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!