Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen telefonkábel?...

Létezik ilyen telefonkábel? Vagy hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Adott egy pénztárgép, és a hozzá kapcsolható kasszafiók.

A fiókból kijön egy kábel, ami egy Rj11 csatlakozóval van ellátva. Viszont ez a kábel elég rövid, és én távolabb szeretném tenni a fiókot a pénztárgéptől.

Gondoltam, hogy veszek egy Rj11 toldót és egy telefonkábellel meghosszabbítom. Viszont ez sajnos nem járható, mivel mint rájöttem a fiókon lévő Rj11 csatlakozónak mind a 6 lába be van kötve. Sajna a középen 4 lábas verzióval nem müxik. Gondolom, valamelyik szélső lábat is használja. Viszont olyan Rj11 toldót nem találok sehol, aminek mind a 6 lába megvan.

Létezik egyáltalán ilyen? És kész 6 eres, 6 lábas Rj11 végű vezetéket találok valahol, amivel meg lehet hosszabbítani?


Esetleg bármilyen más ötlet, amivel itthon házilag meg tudnám oldani (nem az elvágom, és beletoldok vezriora gondolok)?


2021. jún. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg: veszel 2 db 6p6c telefoncsatlakozót és megfelelő hosszúságú 6 eres telefonkábelt. Normálisabb üzletben rá is krimpelik Neked.
2021. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kasszafiókban nincs csatlakozó. Oda közvetlenül van bekötve és nem nagyon bolygatnám. Ezért gondoltam egy 6p6c toldóra, de nem találok. Lehet, hogy nem is létezik?
2021. jún. 23. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az rj12es csatlakozo, az rj11 csak 4 pines, az rj12 6 pines.
2021. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Így már hátha fog sikerülni.

2021. jún. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!