Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy 20-e Ft os Kínai...

Adott egy 20-e Ft os Kínai láncfűrész,megvagyok vele elégedve de kicsi a teljesítménye. 45ccm motorja van gyárilag és ezt szeretném a lehető legnagyobbra cserélni.Mekkora motort tehetek rá és hol érdemes beszerezni?Átépítési keret 20-e.

Figyelt kérdés

#láncfűrész #Kínai láncfűrész #Láncfűrész tuning
2021. jún. 27. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Élezd a láncot, úgy vág rendesen. Ha kínai az is, akkor lehet, hogy túl mélyet vág. Rendes lánccal jobb lesz. Nagy névtől veheted rá a keskenyebbet. Nem füstöl a fában úgy egész véletlenül?
2021. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Valami használt Subaru motor kell.
2021. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es közel jársz...1-es neked a lánc a motor? Láncot alapban kicseréltem Stihl-re... bújj el..
2021. júl. 3. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Írtam mást is, nagyjából ennyit tudsz tenni, ha nem erőgép a fűrész. Lehet nem ártana tudnod, mi a mélységállítás, meg hogy mekkora különbség eggyel keskenyebb lánccal is egy gyenge gép. Remélem élezni azért sikerül.
2021. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezekre filléres nagyobb hengert tenni, lényegében nem lesz erősebb. Viszont vannak gyári tuning hengerek kínaira 13 ezerért ami valóban jók és tartósak de döntsd el neked megéri e.
2021. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átépítési keret 20 e ft-az akkor filléres de a 13e ft henger az nem... értem vagyis dehogy értem mert marhaság...
2021. nov. 27. 10:05
 7/8 A kérdező kommentje:
A gép elkészült , nem fért a 20 ezres keretbe de jó móka. 58-as jelzésű főtengej gcs5800, 48mm furatú henger gcs 6120 , Hq 365 sp porlasztó szívócsonk 3D app . Össz költség 27 ezer ft teljesítméní Ms361++
2021. nov. 27. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen erről írtam amit lemarhaságoztál. De itt biztos nem fogom látatlanban összeguglizni mire van szükséged ehhez.
2022. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!