Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Audi A6 kipörgés gátló. Abs...

Audi A6 kipörgés gátló. Abs kigyullad mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mi lehet a probléma? Hello. Lenne egy olyan problémám hogy audi A6 1.9 es autómon 140-160,170 nél kigyullad az abs és a kipörgés gátló háromszög. A kocsi betilt és nem gyorsul tovább. De ha vissza lassítok 10km/h-t akkor egyböl kialszik

. De mikor betilt tovább nem megy és mikor el érem vissza lassítas utan azt a sebesseget megint betilt.



2021. júl. 3. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ő is azt hitte hogy tud vezetni, és mindent megúszhat.

[link]

A kollégám is így gondolkozott mint te, amikor egyszer előttem borult az autóval, és úgy repült 20 métert a kocsi, hogy nem ért le közben.

2021. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket sokat segítettetek. Elsősorban nem hinném, hogy nagyobb agy kapacitásra vall hogy a másikat el hordod mindennek. És szájaskodsz interneten keresztül. Meg jegyezném nem. Száguldozom. Nem mintha köze lenne hozzá bár kinek is. De elmagyarázom 100nál betiltott és mikor kerestem az hiba okát le teszteltem hogy nagyobb sebességnél el hagyja e a problémat. Még pedig olyan út szakaszon ahol nem veszélyeztetek mást csak a saját testi épségem. De úgy gondolom az a saját felelőségem. Másképpen fogalmazok, hogy más emberek is meg értsék és kicsit bele lássanak a problémamba. Tehát volt már mikor 100nál is betiltott de átlagosan 140nél kezd betiltani szóval mindig más sebességnél legelősször ha Jól tudom 70 nél biciklis előzésekor. De végül lezárás képpen egy. Szóval szar az autó mert be tilt és orvosolni szeretném a problémáját. De ez most ugyan olyan. ajánlom nektek pl ha egyszer szar lesz a féketek, ne javitassátok csak közlekedjetek ésszel, na meg. Még ha vad barom is lennék és csak száguldoznék esetleg valaki családját a saját fa*zságom miatt bajba sodornék sokat segít ha a szembe jövö normálisan tud vezetni ha már én nem. És úgy indul el hogy tisztába van azzal hogy bármiből baleset lehet és úgy indul el a pereputtyal.
2021. júl. 3. 19:54
 13/13 anonim ***** válasza:

" Még ha vad barom is lennék és csak száguldoznék esetleg valaki családját a saját fa*zságom miatt bajba sodornék sokat segít ha a szembe jövö normálisan tud vezetni ha már én nem."

Erre ne számíts. Előfordulhat hogy olyan frászt kap akivel szembe mész, hogy ijedtében még nagyobb galibát okoz, még több autóst veszélybe, esetleg halálba sodorva.

" És úgy indul el hogy tisztába van azzal hogy bármiből baleset lehet és úgy indul el a pereputtyal."

Igen, sajnos vannak önmaguk számára jogot formálók, akik így próbálják másra hárítani a saját felelőtlenségüket.

2021. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!