Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki arra a...

Emlékszik még valaki arra a zöld számra, amiről valamikor a 90-es évek második felében/vége felé regisztráció után ingyen lehetett hívni más telefonszámokat (belföldit biztosan, külföldit nem is próbáltam, gyerek voltam még)?

Figyelt kérdés
Még egyszer: nem a zöld szám hívásának ingyenességéről van szó, hanem hogy azon a konkrét zöld számon keresztül volt ilyen ingyenes telefonálási lehetőség. Én 2-3 alkalommal vettem igénybe. Később egyre nehezebb volt elérni, majd megszűnt. Ha lehetséges, kételkedő, szkeptikus válaszok/kérdések most ne jöjjenek, nincs időm rájuk, csak azokra vagyok kíváncsi, akik emlékeznek erre.

2021. júl. 5. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
igen, emlékszem
2021. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És esetleg a telefonszámra is? :) Na nem azért, hogy hátha még él, csak rákeresnék, hátha találok valamit másoktól is, végülis az index fóruma már a 90-es évek végén is működött.
2021. júl. 6. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Már nem működik.

Ingyen szeretnél telefonálni?

2021. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem azért érdekel, csak kíváncsiságból, és a "tényleg, ez volt az!"-élmény miatt. :)
2021. júl. 7. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg az volt, de miért érdekes ez?
2021. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert vannak, akik hitetlenkedve fogadták, hogy ilyenre emlékszem, és nem csak álmodtam. Ezért próbáltam/próbálok valami infót/alátámasztást szerezni.
2021. júl. 8. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig volt ilyen, azt hiszem a szolgáltató dolgozói használhatták egymás közötti telefonálásra és persze volt ismerősöm, aki leadta a drótot és mi is azt használtuk, akkoriban ez egy nagy dolog volt. Elképzelhető, hogy van még ilyen, bár most már ez könnyebben megoldható tarifákkal és akkor nem kell szórakozni a szolgáltató számának átírásával.
2021. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!