Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak oldalok, ahol regisztrá...

Vannak oldalok, ahol regisztrációhoz telefonszámot kérnek, egy telefonszám csak egyszer használható fel (sms-t küldenek). Mi történik, ha valaki visszaadja a telefonszámát és pár hónap múlva újra kiosztják? Az új személy nem fog tudni regisztrálni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy ilyen oldalra regisztrálni, de azt írta, hogy regisztrált telefonszám. Jelszóemlékeztetőnél az összes emailem kipróbáltam (már munkahelyit, családtagokét,...), de ezek nincsenek a rendszerben.

És akkor jutott eszembe, hogy mi van, ha más regisztrálta ezt a telefonszámom. Bár jó pár éve nálam van ez a szám.


2021. jan. 16. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mailt az oldalnak, szerintem megoldják a problémád.
2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam, inkább elméleti a kérdés, mert nem hinném, hogy ez a probléma, mert újabb lehet az oldal, mint mióta nekem megvan ez a kártya.


Inkább az érdekel, hogy a szolgáltatónál létezik valami nullázás regisztrációknál, vagy ez egy nem túl gyakori probléma.

2021. jan. 16. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, nem hiszem, a szolgáltatónak nincs belelátása hogy xy telefonszámot milyen oldalakra regisztrálták.
2021. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!