Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tölti a telefonomat...

Miért nem tölti a telefonomat a power bank?

Figyelt kérdés
Vettem egy Xiaomi power bankot.Samsung Galaxy A72es telefonom van.Kérdeztem,azt mondták,jó ez hozzá,én nem értek ezekhez... Viszont nem tölti a telefonom.3 pöttyre van feltöltve a power bank.Ahhoz,hogy használni lehessen,teljesen fel kell tölteni?Plusz a telefonomon azt írja ki,hogy USB csatlakoztatása folyamatban,de nem törtenik semmi,nem tudok váltani arra,hogy csak töltés,mert szürke az egész ablak,nem lehet belenyúlni...A Samsung tabletemet se tölti..a töltőkkel mindkettő tölt,saját kábellel csatlakoztattam a power bankhoz,de nem megy.Valaki el tudná mondani,hogy kell ezeket használni?Nagyon nem vagyok a technika embere.. :/

2021. júl. 6. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jó a kábel,szerintem.

Töltőként kellene felismerni a telónak,márpedig akkor nem írná ki,hogy usb csatlakoztatás,hanem egyből elkezdené tölteni.

2021. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másik gondolat,hogy nem tudni milyen töltöd van,és lehet,hogy az input portból akarod felvenni a töltést,nem pedig az out-ból.
2021. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát a saját töltője van :D Jó,most tuti nagyon analfabétának tűnök... A töltőjéből ki lehet szedni a kábelt,kicsi lapos mindkét végén,de meg is fordítottam,mert tudom,mire számíthatok magamtól..Egyik oldalon sem tölti.Jelenleg villog a negyedik pötty,még töltöm a power bankot első használat...Lett volna... Fogalmam sincs,miért írja ki,hogy usb csatlakoztatása folyamatban...Egyébként a fájlok megosztása pöttyön áll,de mindjárt csinálok egy képet.Alapból így hozza be.
2021. júl. 6. 11:47
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Így néz ki a helyzet...Én meg olyan hülye vagyok ehhez... :(

2021. júl. 6. 11:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok rámenni a fenti alsó lehetőségre,mert azt írja ki,nem sikerült,bár azt hiszem,annak ehhez semmi köze úgysem.
2021. júl. 6. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:

A Powerbank USB-A (nagy USB) portján AD áramot, abból tud tölteni.


A "kicsi" a Bank töltésére szolgál arról nem tud más eszközt tölteni.

2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem USB-s a töltőm,ami pedig a power bankhoz jött,nem passzol a telefonomba.Mi a megoldás?Menjek be telefonos boltba,hogy van-e hozzá?
2021. júl. 6. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A telefonhoz nem "sima" USB töltőt adtak?


Ha nincs ilyen kábeled, akkor bármelyik műszaki boltban, vagy mobilosnál vehetsz hozzá kábelt.


Egyik vége USB-A, a másik vége USB-C legyen.

2021. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igazad volt,közben el is vittem egy GSM boltba és ott meg is mutatták.Tényleg tölt USB-s kábellel.Sajnos az A72-höz nem ilyet adtak,így a régi telóm kábelével fogom használni.Köszönöm a segítségedet!!
2021. júl. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!