Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Míért csak a power bank tölti...

Míért csak a power bank tölti a telefonomat? (Samsung s4) Két töltőt is próbáltam.

Figyelt kérdés

Hiába töltöm... kijelzi, hogy töltés alatt van, de a dzázalék nem nő, hanem csökken. Két töltővel is próbálkoztam. A power bankkal meg rögtön tölti.

Hogy lehet ez?? Kisült az akksi vagy elromlott a telefon?



2016. aug. 11. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a bank sem tölti, de a fqpasos èsvagy kis kapacitású bankoknál a párhuzamos kötès miatt sokszor hibásan jelzi ki a telefon a töltöttsèg èrtèkèt. Ha rajtahagyod mondjuk pár órát, majd lehúzod ès hirtelen feszültsèg esès lesz, akkor az sem töltötte, más esetet nemigen tudok elkèpzelni, mert az elektronika nem válogat, max mèg az lehet, hogy a csatlakozó sèrült, a gyári már nem pasazol bele a bankè meg annyival pontatlanabb, hogy mèg igen.
2016. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Már a bank sem tölti. A töltőre kijelzi, hogy áram alatt van de nem tölti. De néha elkezdi a töltést. Mikor milyen kedve van. Minden töltővel ezt csinálja. Szórakozni kell vele....
2016. aug. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!