Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy használt laptopot,...

Vettem egy használt laptopot, és vissza akarom állítani a gyári adatokat, eszközöket, de miután resetelem, azt írja, hogy valami probléma volt és nem történt változás az eszközön. Ilyen esetben kit tudok felhívni segítségül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg mg egyszer. Vagy telepítsd újra az operációs rendszert.

Esetleg ha nagyon nem értesz hozzá akkor egy ismerőst kérj meg rá.

Ha ez sem opció, akkor szervízben pár perc alatt megvan.

2021. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már próbáltam többször is, az op rendszert nem tudom hogyan kell újra telepíteni. Esetleg van olyan szolgáltató akit fel lehet hívn ilyen esetben hogy segítsen?
2021. júl. 14. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy lenne ilyesmi. Vannak fent videók a youtube-on, hogyan kell win10-et telepíteni (vagy régebbi verziókat). De ha nagyon nem vagy ráhangolódva a témára vidd be egy számítógép szervízbe ha van a környéken.

De biztos van olyan ismerősöd aki meg tud ennyit tenni.

2021. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2021. júl. 14. 21:17
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy a nyers op. rendszer nincs már rajta és amiatt nem tudja magát újratelepíteni. De akármi is, ha nem értesz hozzá, akkor szerintem megér annyit, hogy beviszed egy szervízbe.
2021. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!