Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Körkéses vagy rezgőkéses...

Körkéses vagy rezgőkéses villanyborotva a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik borotvál simábbra? Melyik a tartósabb?

2021. júl. 26. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Apple - Samsung, Mercedes - BMW, kutya - misszionárius...

Kinek mi, nem lehet egyértelműen eldönteni. Ami neked jobban bejön, azt használd, nem azt, amelyik az összeolvasottak szerint jobb.

2021. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nézd meg ezt: [link]


A tartósság meg ugye a szőrzettől függ, hogy milyen gyorsan nő.

2021. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A rezgőkésesre azt hallottam, hogy egy év és tönkremegy a szita.
2021. júl. 26. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A szita fogyó/kopó eszköz, cserélni kell, ha elkopott. Egyébként egyik sem borotvál olyan simára, mint a penge. Egyik sem jobb általában, mint a másik mert akkor mindenki azt gyártaná, a másik fajta meg kikopna.
2021. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Amióta borotválkozom, csak rezgő késesim voltak. Egy ideje már vízálló, nedves borotválkozásra alkalmas van. Valami jófajta borotvakrémmel, borotvagéllel a rezgőkéses legalább olyan simára borotvál nedvesen, mint a penge, csak nem gyalulja le véres eredményt produkálva az egyenetlenségeket.
2021. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem mindig körkésea villanyborotvát használtam, nagyrészt Phillips, volt hogy Remington, aztán egyszer kipróbáltam egy rezgőkésest. Rövidebbre nyírta, majdnem olyan rövidre, mint egy hagyományos borotva, viszont az erősebb szőröket egyáltalan nem vitte le, akármeddig próbáltam, valószínűleg a szitán nem mentek át.


Épp a napokban tettem egy újabb próbát egy Braun készülékkel. Nos, ez is van olyan szőrszáll, amit nem vagy csak nagyon nehezen visz, emellett körülményesebb és kíméletlenebb vele borotválkozni, mint a körkéses borotvakkal, beleértve a belépő szintű Philipset is. Mondjuk talán kicsit rövidebbre lehet vele vágni. Hozzáteszem, nekem az átlagosnál jóval erősebb az arcszőrzetem, vastagabbak a szálak, szóval gyengébb arcszőrzetű embereknek lehet hogy jobb a rezgőkéses.

2021. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többszitás rezgő kell. A Panasonicomon van két finom szita, középen egy durvább, és egy egész durva, szinte már rács jellegű, az még a szemöldökömmel is boldogul, nem nagyon tudok produkálni ottmaradt szőrszálat, kivéve ha már olyan hosszú, hogy visszakunkorodik, bár kis szerencsével a "rács" azt is elkapja.
2021. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!