Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telefonomra rácsatlakoztatot...

A telefonomra rácsatlakoztatott bluetooth fejhallgató nem működik úgy, ahogy kéne. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval egy JBL 500BT fejhallgatóm van, és szerintem érintkezési hiba lehet, de amikor rá vagyok csatlakozva és szenét hallgatok vagy filmet nézek automatikusan viszi le a hangot, vagy visszaugrik a zenében. Nagyon idegesítő, és nem tudom hogy mit kezdhetnék ezzel. Kerestem alkalmazásokat, ahol esetleg le lehet tiltani ezeket a gombokat, de egyenlőre nem jártam sikerrel. Nektek van esetleg valami ötletetek hogy mit csinálhatnék ezzel?
2021. aug. 2. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem érintkezési hiba, hanem zavar a kommunikációban, valami zavarja az adást. Ez kb bármi lehet, de 80%, hogy wifi, 20% hogy vezeték nélküli vezeékes telefonon. De bármi lehet ami a 2,4 GHz-en működik.
2021. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudok kezdeni?
2021. aug. 2. 07:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint van más bluetoothos fülhallgatóm, azon még sosem volt ilyen probléma
2021. aug. 2. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:
De annak is van ilyen funkciója?
2021. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ugyan azok a gombok vannak rajta
2021. aug. 2. 08:11
 6/7 anonim válasza:
Nekem még soha nem volt ilyen problémám. Szerintem csak simán hibás. Ha megvannak a papírjai vidd vissza kicserélni.
2021. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 éves volt a garancia, és kicsit több, mint 1 éve van meg.
2021. aug. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!