Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom rácsatlakoztat...

Miért nem tudom rácsatlakoztatni a wireless fejhallgatót a tévére?

Figyelt kérdés
Vettem egy SONY WHCH500B wireless bluetooth-os fejhallgatót az LG 49UK6200PLA Smart tévémhez, de mikor rá szeretném csatlakoztatni, azt írja, hogy nem talált készüléket. A telefonommal pillanatok alatt össze tudtam párosítani a fejhallgatót. Előre is köszönöm a segítséget!

2019. máj. 11. 16:33
 1/6 repulo ***** válasza:
Lehet azért, mert nincs bluetooth a tévén? :-)
2019. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van rajta. A telefonomat simán rá tudtam csatlakoztatni. Csak a fejhallgatót nem sikerül. :/
2019. máj. 11. 17:49
 3/6 repulo ***** válasza:
A teló nem wifi-vel csatlakozik?
2019. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 repulo ***** válasza:
Tényleg írnak bt-t is.
2019. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 repulo ***** válasza:

Ez segít?

[link]

2019. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam, amit a videóban mutatott, de továbbra is eredménytelenül. :( Olyat olvastam valahol, hogy LG tévével csak LG készülék működik, szóval reménytelennek tűnik a helyzet. :/
2019. máj. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!