Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy opel corsa 1.2...

Adott egy opel corsa 1.2 swing,és van benne egy JVC-KD-R474 típusú fejegység.Elől vettem bele egy középkategóriás hangszórót ami csípogóval elátott,viszont hátul a gyári hangszórók vannak,és nagyon csúnyán adja a basszust.?

Figyelt kérdés
16-20 fokozatú hangerőn pedig már nagyon élvezhetetlen a hangzása basszussa stb..Próbáltam már minden féle beállítást a fejegységen de nem jön be semelyik,DE egy ismerősőmnek ugyan az az autója van csak neki 1.4-es ben a Corsa,és neki van egy JVC KD-x220-as fejegység és neki nagyon szépen szól a hátsó gyári hangszóró,nagyon jól adja a basszust illetve nagyon szépen szól magasabb hangeron is,szóval az lenne a kérdésem ha lecserélem az én R474-es fejegységemet egy ugyan olyan x220-asra akkor nekem is sokkal szebben és jobban fog szólni a hátsó gyári hangszórók is?mert neki olyan mintha egy mélyláda lenne benne pedig csak a gyári van benne azzal a fejegységel.Köszönöm előre is a válaszokat.

#Opel #JVC #KD-R474 #JVC-KD-X220 #Corsa,1.2,1.4
2021. aug. 4. 20:48
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Szóval kb a különbség a két fej között a CD mechanika, mivel mind a kettőn 1 pár RCA van így semmi értelme váltani.

Lehetséges hogy a te hangszóród az évek során kapott az élettől, vagy valami miatt az övén jobban egyben van az ajtó.

Kérdésből ítélve nem akarsz nagy pénzt rászánni a dologra, én a helyedben a hátsó ajtóból ki dobnám a hangszórókat, a csomagtartóba egy kis aktív blaut tennék, ha rá tudsz szánni egy kis helyet :)


[link]


Ehhez szükség van még minimális kábelezésre is, szerintem cakpakk 35 be ki lehet hozni és fényévekkel jobb basszus lesz mint az ajtóban lévőknek ;)

2021. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Sajnos nem a hátsó ajtókban vannak a hangszórók,hanem a kalaptartó két hátsó szélén.Nem a kalaptartóba hanem külön van hely neki.Lehetséges hogy már gyengébb lehet a hangszórók
2021. aug. 8. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyit nem szeretnék rá szánni,szóval nem tudnál esetleg ajánlani egy hangszórót ami sokkal jobban szólna ezzel a fejegységgel?illetve fontos hogy bele férjen a hangszóró gyári helyére mivel nem szeretném kifurni azért a kalaptartót :D
2021. aug. 8. 20:18
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Nincs tapasztalatom vele hogy milyen hangszóró van hátul, nekem a kicx icq 6.2 van nekem a kocsiba az a gyári fejről egész kellemesen szól, de a biztonság kedvéért van a csomagtartóban 2db Rockford Punch hx2 ;P
2021. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!