Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Nemrég egy olyan helyiségbe költöztem a házban, ahol nincs wifi jel,(A Routert nem lehet kozelebb vinni a szobahoz) Ezért rendeltem egy Wifi USB stick-et(Wifi n). Elég olcsó gyártmányról van szó, mivel zsebpénzemnek híján vásároltam a készüléket(2000-3000ft-ért).(USB 2.0 Wireless 802.11N Elnevezésű készülék) Néztem több, hasonló készülékről videót, amin tökéletesen működött az eszköz, és mindent az útmutatás/videók alapján csináltam, viszont valami nem volt rendjén az én megvásárolt készülékemmel. Betettem a szoftver telepítő CD-t, ràtelepítettem a gépemre, majd a telepítő befejezésével újra kellett indítani a számítógépet. Felfigyeltem arra is, hogy szokatlanul sok idő volt az újraindítás, de lehet, hogy ez a régi gépem miatt volt. Miután újraindult a gép, a stick bedugásával tökéletesen kellett volna sugároznia a jelet, de amikor én csatlakoztattam az USB eszközt, a gépem egyszerűen nem érzékelte amit hozzákapcsoltam.Azt is furcsáltam, hogy az oldalon ahonnan rendeltem, még támogatta a Windows 10-et és 7-et, de amikor kihozták a csomagot, a készülék dobozára már csak windows 7 volt írva támogatott operációs rendszerként(Win10-em van)..Fogalmam sincs mi a probléma.. (annyit hozzátennék extraként, hogy nem volt a gépembe beépített DVD/CD olvasó, ezért egy teljesen újat vásároltam, amit külsőleg kellett csatlakoztatni. Nem hinném, hogy ezzel lenne probléma.) Valakinek esetleg van/volt hasonló problémája, tud valamit javasolni, hogyan tudnám valahogy helyrepofozni az USB sticket?

2021. aug. 14. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Eddig olvastam:

"olyan helyiségbe költöztem a házban, ahol nincs wifi jel ... Ezért rendeltem egy Wifi USB stick-et"

Ez jó poén volt.. ;P


UTP kábelt kellett volna venned (és falfúrót).

2021. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!