Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nagyteljesítményű...

Milyen nagyteljesítményű diktafont ajánlotok, ha előadásokat szeretnék rögzíteni vele?

Figyelt kérdés

Egyetemi előadásokról lenne szó, szeptembertől nálunk be kell majd járni. Tegyük fel, hogy legális lenne (ugyanis nem fogom senkinek odaadni/ kirakni/ mindent csak a SAJÁT MAGAM felkészülésére fogok használni).


iPhone 11-em van, de nagyon kevés már rajta a tárhely, nem biztos, hogy meg tudnám oldani, hogy egy egész tanítási napnyi hanganyagot felvegyek rajta, plusz nem hiszem, hogy az olyan minőség lenne, hogy hallható legyen rendesen.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. aug. 17. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rögzítheted az előadó engedélye nélkül. Egyébként miért nem veszel bele memóriakártyát?
2021. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem rögzíthetem, de értsd meg, rá vagyok szorulva.

Ismétlem, hogy nem használnám semmire és senki nem is tudna rólam. Csak magamnak kell, mert maximalista vagyok a felkészülésben

2021. aug. 17. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak annyit tudok írni, hogy cserélhető memóriakártyás legyen, ne belső memóriás. Lehetőleg ne valami egzotikus formátumba rögzítsen, amit nem kezel semmilyen szoftver.

A javaslatom az Olympus LS-P1.

2021. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sem teheted meg, ha meg rá vagy szorulva alkalmatlan vagy egy egyetem elvégzésére. Erről szól, nem kell minden agyatlannak egyetemi diploma. Ha nem vagy képes arra amire sok száz hallgató képes, csak illegális úton akkor az azt jelenti, hogy nem neked való az egyetem. Az egyetem egy mérce és egy szűrő, ki tudja átugrani. Én se lettem balettáncos soha mert nincs hozzá meg a képességem. Ezek szerint neked sincs meg hozzá a képességed, hogy elvégezz egy egyetemet. Utána a való életben is állandóan csalni, lopni és hazudni fogsz? Remélem nem az orvosira jársz, mert akkor ez közveszélyes amit csinálsz (de bármely műszaki szakon is az).

Most iratkozz ki az egyetemről, ha nem vagy képes elvégezni.

2021. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%

4.válaszoló, szeretném elmondani hogy az orvosin aligha akad olyan hallgató aki soha nem használt a felkészüléséhez hangfelvételt. Az, hogy valaki rákényszerül erre, nem azt jelenti hogy alkalmatlan az egyetemre, inkább azt hogy nagyon alaposan meg fogja tanulni azt amit mégegyszer meghallgat. Sokszor nem lehet olyan tempóban jegyzetelni ahogy magyaráznak, viszont az információkat nagyon pontosan kérik a vizsgákon, sok tanár ragaszkodik a saját óráján elhangzottakhoz.

Valóban illegálisnak lehet nevezni, de a számtalan lefénymásolt tankönyvet, hallgatók által írt és terjesztett jegyzetet is, de ezek nélkül nem boldogulnánk.

2021. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Én is készítettem hangfelvételt, és nagyon jó volt utazás közben hallgatni, vagy éppen munka közben. És nagyon jól jött, amikor később olyan apró részletekre is emlékeztem, ami egy jegyzetbe alapból bele sem kerülne.

Értem, hogy személyiségi jogok, meg miegymás, de senki nem tudna egy olyan dolgot sem mondani, amivel ez a tevékenységem kárt okozott volna bárkinek, akár egy hajszálnyit is.

2021. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Gyurcsány öszödi beszédének felvételéhez is kértek előzetes engedélyt..? ;-)
2021. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!