Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikotinmentes Iqos hátrányai?

Nikotinmentes Iqos hátrányai?

Figyelt kérdés
Régebben 2-3 évig voltam kocadohányos és nem szeretnék újra rágyújtani, sem e-cigire átváltani. Viszont érdekelne, hogy a nikotinmentes Iqosnak van-e bármi hátránya?

2021. aug. 19. 07:19
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy a kialakult nikotinfüggőség esetén nem ér semmit?


Ha meg nincs nikotinfüggőség, egyáltalán minek?


Rendes cigiről átváltásra a nikotinos iquos is jobb, mint a cigizés, legalább kátránnyal nem cseszed tele a tüdőd.


De ha meg tudsz lenni dohányzás nélkül, nikotin nélkül, akkor inkább semmi, mint ez.

2021. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Annyi a hátránya, hogy semmi értelme.
2021. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Annyi előnye van az eciginek, hogy a használója nem dobálja szét a csikkeket az utcán.
2021. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy tényleg egész jó ez az iquos. Próbáltam anno a liquides e-cigit, nekem nem helyettesítette tökéletesen a hagyományos cigit, annyira más volt a fílingje, hatása.

De ez egészen jó, egyre jobban kezdek rá átállni.

Csak ugyebár nekem a nikotin-utánpótlás is kell belőle.


"a használója nem dobálja szét a csikkeket az utcán."

Iquosnak van csikkje. Kétszer akkora, mint a normál ciginek. :D

De nem büdös, nem gyújt fel semmit, nem kátrányoz.

2021. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Cserébe ugyanannyiba kerül, mint a rendes cigi és egyre több kell belőle. Asszony legalább is napi 20-22-t szívott rendes cigiből. Átállt iqos-ra, aztán egy év alatt szépen felment a fogyasztás napi 30-32-re.
2021. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kinek hogy. Nekem spec csökkenti a darabban mért fogyasztásom.

Előtte napi egy dobozt szívtam, most vegyesen iquos-szal egy doboz cigi plusz egy csomag heets három napot húz ki.

Kíváncsi leszek, hogy a teljes átállás tovább fogja-e csökkenteni a mennyiséget.

2021. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!